Willa Kashmir OLD

Willa Kashmir

kameralna willa opracowana w stylu fusion, można znaleźć elementy historycznej willi angielskiej z elementami kolonialnymi, jednak również industrialnymi.

Accommodation Type ID not found. Has one been entered?

WILLA KASHMIR

Pensjonat „Willa Kashmir” mieści się w jednym z najbardziej okazałych budynków w Mielnie przy głównym deptaku. Budynek o konstrukcji muru pruskiego z elementami dekoracji secesyjnej, widocznej na elewacji, wzniesiony został na początku XX wieku. Generalny remont nadał temu wyjątkowemu obiektowi zupełnie nową jakość. Wnętrzę willi zostało dostosowane do najnowszych standarów holelarskich, zachowując jednocześnie dawny charakter miejsca. Każdy pokój zyskał łazienkę, a część pokoi posiada aneksy kuchenne. Budynek został dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych i wyposażony w klimatyzację. Przed remontem w przyziemiu znajdowało się pomieszczenie, które dawniej pełniło funkcję sauny – obecnie część podziemia zamieniliśmy dla Państwa w mini Spa&welness, gdzie można będzie skorzystać z masażu oraz sauny. Wystrój wnętrza jest połączeniem stylu klasycznego z elementami kolonialnymi, industrialnymi oraz nowoczesnym designen. Zamiłowanie do orietalnych podróży Właścicielki zaowocowało użyciem oryginalnych mozaik dekoracyjnych sprowadzonych z Indii. Motywem przewodnim są dekoracje ścian board and batten –nadające wnętrzom klasyczną formę natomiast wiatraki, stare mapy, dekoracje roślinne i zwierzęce przywołują dalekie podróże. Pokoje zostały zróżnicowane kolorystycznie, aby zapraszając Pańśtwa ponownie do skorzystania z naszej gościnności móc zaoferować za każdym razem nowe doznania estetyczne. Autorem projektu aranżacji wnętrza jest Patrycja Piróg założycielka Pracowni Projektowej Space Between, której celem jest tworzenie przestrzeni, w których estetyka formy współgra z funkcjonalnością, a tradycja dawnych stylów może połączyć się z nowczesnym wzornictwem i najnowszymi trendami.

Wystrój wnętrza jest połączeniem stylu klasycznego z elementami kolonialnymi, industrialnymi oraz nowoczesnym designen. Zamiłowanie do orietalnych podróży Właścicielki zaowocowało użyciem oryginalnych mozaik dekoracyjnych sprowadzonych z Indii. Motywem przewodnim są dekoracje ścian board and batten –nadające wnętrzom klasyczną formę natomiast wiatraki, stare mapy, dekoracje roślinne i zwierzęce przywołują dalekie podróże. Pokoje zostały zróżnicowane kolorystycznie, aby zapraszając Pańśtwa ponownie do skorzystania z naszej gościnności móc zaoferować za każdym razem nowe doznania estetyczne. Autorem projektu aranżacji wnętrza jest Patrycja Piróg założycielka Pracowni Projektowej Space Between, której celem jest tworzenie przestrzeni, w których estetyka formy współgra z funkcjonalnością, a tradycja dawnych stylów może połączyć się z nowczesnym wzornictwem i najnowszymi trendami.

Niewielka, ale jakże klimatyczna jadalnia, mieszcząca się w pięknie przeszklonej werandzie oraz mini-barem w części zachodniej, z przepięknie zachowanymi elementami cegły, nadającej klimat każdemu relaksowi.

Można usiąść w słonecznej części werandy lub bardziej osłoniętej koło mini-baru. Ochłodę przyniosą przepiękne wiatraki, które nawet w gorący dzień przyniosą ‘nadmorską’ bryzę.

W willi znajduje się 16 pokoi przeznaczonych dla gości o różnych gustach i oczekiwaniach.W każdym czeka na przybyłyh gości zestaw powitalny z kawą i herbatą. Ponadto każdy pokój posiada lodówkę i lazienkę.

Na piętrze znajdują się pokoje superior i deluxe – z aneksami kuchennymi

W willi znajdziemy również luksusowe apartamenty. Apartament VIP- z dużym tarasem, obszerną łazienką i pokojem z częścią wypoczynkową .

W Apartamencie VIP znajduje się również obszerna sypialnia oraz mini aneks w którym można przygotować pyszną kawę czy herbatę lub skorzystać z mini-barku i przygotować relaks na tarasie.

W obszarze relaksu w apartamencie znajduje się także wygodna wanna z piękną ścianą z naturalnym wzorem w kamieniu.

Duża, komfortowa łazienka z wzorem onyksu w centralnej części

Apartament Rodzinny Piękna sypialnia utrzymana w kolorach białym i turkusowym oraz oddzielną częścią jadalną wyposażoną w dotykową sofę może być wygodnym miejscem na pobyt dla rodziny z dziećmi.

Na życzenie klienta można dostawić małe łóżeczko dziecięce

POKOJE

Dla Państwa dyspozycji w Willi mamy 15 luksusowych, jednopoziomowych apartamentów 2 i 3 osobowych. Świeżo po remoncie, z nowoczesnym wyposażeniem. Wykończone szlachetnymi materiałami, w jasnych barwach z dodatkiem złota. W łazienkach znajduje się wszystko co potrzebne. A pokój dzienny pozwoli wypocząć po trudach podróży. Na dobry początek dnia w Willi Kashmir serwowane jest śniadanie w eleganckiej jadalni. W pokojach znajdują się: • Łazienka z wanną lub prysznicem • W niektórych mini aneks kuchenny • Fotele i sofa do wypoczynku • Wygodne łóżko • Klimatyzacja • Telewizor • Wi-Fi • Stół • Lodówka • Minibarek

ATRAKCJE

Krótki opis

Skip to content