Willa Kashmir

Willa Kashmir

Kameralna willa opracowana w stylu fusion, można znaleźć elementy historycznej willi angielskiej z elementami kolonialnymi, jednak również industrialnymi.

Pensjonat „Willa Kashmir” mieści się w jednym z najbardziej okazałych budynków w Mielnie przy głównym deptaku. Budynek o konstrukcji muru pruskiego z elementami dekoracji secesyjnej, widocznej na elewacji, wzniesiony został na początku XX wieku. Generalny remont nadał temu wyjątkowemu obiektowi zupełnie nową jakość. Wnętrze willi zostało dostosowane do najnowszych standardów hotelarskich, zachowując jednocześnie dawny charakter miejsca. Każdy pokój zyskał łazienkę, a część pokoi posiada aneksy kuchenne. Budynek został dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych i wyposażony w klimatyzację. Przed remontem w przyziemiu znajdowało się pomieszczenie, które dawniej pełniło funkcję sauny – obecnie część podziemia zamieniliśmy dla Państwa w mini Spa&welness, gdzie można będzie skorzystać z masażu oraz sauny. Wystrój wnętrza jest połączeniem stylu klasycznego z elementami kolonialnymi, industrialnymi oraz nowoczesnym designen. Zamiłowanie do orientalnych podróży Właścicielki zaowocowało użyciem oryginalnych mozaik dekoracyjnych sprowadzonych z Indii. Motywem przewodnim są dekoracje ścian board and batten –nadające wnętrzom klasyczną formę natomiast wiatraki, stare mapy, dekoracje roślinne i zwierzęce przywołują dalekie podróże. Pokoje zostały zróżnicowane kolorystycznie, aby zapraszając Państwa ponownie do skorzystania z naszej gościnności móc zaoferować za każdym razem nowe doznania estetyczne. Autorem projektu aranżacji wnętrza jest Patrycja Piróg założycielka Pracowni Projektowej Space Between, której celem jest tworzenie przestrzeni, w których estetyka formy współgra z funkcjonalnością, a tradycja dawnych stylów może połączyć się z nowoczesnym wzornictwem i najnowszymi trendami.

Wystrój wnętrza jest połączeniem stylu klasycznego z elementami kolonialnymi, industrialnymi oraz nowoczesnym designen. Zamiłowanie do orientalnych podróży Właścicielki zaowocowało użyciem oryginalnych mozaik dekoracyjnych sprowadzonych z Indii. Motywem przewodnim są dekoracje ścian board and batten –nadające wnętrzom klasyczną formę natomiast wiatraki, stare mapy, dekoracje roślinne i zwierzęce przywołują dalekie podróże. Pokoje zostały zróżnicowane kolorystycznie, aby zapraszając Państwa ponownie do skorzystania z naszej gościnności móc zaoferować za każdym razem nowe doznania estetyczne. Autorem projektu aranżacji wnętrza jest Patrycja Piróg założycielka Pracowni Projektowej Space Between, której celem jest tworzenie przestrzeni, w których estetyka formy współgra z funkcjonalnością, a tradycja dawnych stylów może połączyć się z nowoczesnym wzornictwem i najnowszymi trendami.

Atrakcje

Galeria

Kalendarz

Panoramiczne 28

Jadalnia

Niewielka, ale jakże klimatyczna jadalnia, mieszcząca się w pięknie przeszklonej werandzie oraz mini-barem w części zachodniej, z przepięknie zachowanymi elementami cegły, nadającej klimat każdemu relaksowi.

Można usiąść w słonecznej części werandy lub bardziej osłoniętej koło mini-baru. Ochłodę przyniosą przepiękne wiatraki, które nawet w gorący dzień przyniosą ‘nadmorską’ bryzę.

Panoramiczne 27

Pokoje

Panoramiczne 20

W Willi znajdują się pokoje przeznaczonych dla gości o różnych gustach i oczekiwaniach. W każdym czeka na przybyłych gości zestaw powitalny z kawą i herbatą. Ponadto każdy pokój posiada lodówkę i łazienkę.

Na piętrze znajdują się pokoje superior i deluxe – z aneksami kuchennymi

W willi znajdziemy również luksusowy Apartament VIP z dużym tarasem, obszerną łazienką i pokojem z częścią wypoczynkową.

W Apartamencie VIP znajduje się również obszerna sypialnia oraz mini aneks w którym można przygotować pyszną kawę czy herbatę lub skorzystać z mini-barku i przygotować relaks na tarasie.

Panoramiczne 15

W obszarze relaksu w apartamencie znajduje się także wygodna wanna z piękną ścianą z naturalnym wzorem w kamieniu.

Duża, komfortowa łazienka z wzorem onyksu w centralnej części

Apartament Rodzinny Piękna sypialnia utrzymana w kolorach białym i turkusowym oraz oddzielną częścią jadalną wyposażoną w dotykową sofę może być wygodnym miejscem na pobyt dla rodziny z dziećmi.

Na życzenie klienta można dostawić małe łóżeczko dziecięce

Panoramiczne 21

Strefa Relaksu

Ogród Różany

Ogród to miejsce niezwykłe. Choć nie prowadzi do niego tajemnicza furtka, to pozwala na chwile zapomnieć o świecie i zanurzyć się w kwiatach. Bordowe i Herbaciane róże to połączenie szlachetne, łączy w sobie miłość i fascynację. Ten ogród na pewno pomoże Państwu wypocząć i zakochać się w uroku naszej Willi.

Róże

Bordowe i Herbaciane róże to połączenie szlachetne, łączy w sobie miłość i fascynację. Ten ogród na pewno pomoże Państwu wypocząć i zakochać się w uroku naszej Willi.

SPA

Z myślą o tych, którzy szukają wyjątkowego miejsca na relaksacyjny pobyt przygotowaliśmy szczególne oferty zawierające seanse w SPA i w pokoju masażu.

Atrakcje

Willa położna jest w centrum Mielna, obok głównego deptaka turystycznego. W bezpośrednim otoczeniu najważniejszych atrakcji. Restauracje, kluby, sklepy – wszystko na wyciągnięcie ręki.

Skip to content